Кошик
284 відгуків
Miller Dental - Стоматологічне обладнання та інструменти
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Виробник
Країна виробник
Контакти
Miller Dental - Стоматологічне обладнання та інструментиАндрій
Івано-Франківськ, Україна
+380 (68) 688-65-78
Андрій
+380 (96) 862-22-52
Юрій
https://m.me/MillerStomat+380686886578+380686886578+380686886578
+380 (68) 688-65-78
+380 (96) 862-22-52

Терапевтичний інструментарій

Інструменти для терапевтичної стоматології

Арсенал інструментів, що використовується в роботі стоматологами різних напрямків, дуже широкий. До нього входять такі групи стоматологічних інструментів: для обстеження ротової порожнини, терапевтичного лікування, хірургічних операцій, протезування та інші.

Основним напрямком загальної практики є терапевтична стоматологія. Фахівці цього профілю займаються діагностикою та профілактикою захворювань ротової порожнини, визначенням причин захворювань зубів, методів їх лікування і власне лікуванням. Усі вузькоспрямовані маніпуляції в порожнині рота, чи то хірургія, чи то протезування, чи то ортодонтія, виконуються тільки після проведення терапії ротової порожнини.

Інструменти для стоматологів-терапевтів діляться на такі групи:

 • для огляду всієї порожнини рота:

 • для лікування різних патологій, пломбування каналів;

 • для реставрації пошкоджених зубів і усунення дефектів емалі;

 • для очищення від зубного нальоту і каменю, загальної санації ротової порожнини.

Стоматологічний інструмент терапевтичний: асортимент Miller Dental

У каталозі нашого магазину представлений стоматологічний інструментарій для терапевтичного прийому, вартість якого з однаковим призначенням може варіюватися залежно від матеріалу виготовлення – титану, нержавіючої або медичної сталі. Придбати інструменти стоматолога-терапевта можна як поштучно, так і наборами.

 1. Гладилка стоматологічна. Використовують для нанесення, формування і розгладження пломбувальних матеріалів. Відрізняються формою і розмірами. Набір із різних інструментів терапевтичних дасть змогу створити ідеальну, анатомічно правильну форму зуба. На гладилках є силіконові рукоятки, що забезпечують комфортну і точну роботу.

 2. Кофердам. Використовується для обмеження робочого поля під час лікування каріозних зубів. Завдяки йому унеможливлюється потрапляння фармацевтичних препаратів і пломбувальних матеріалів у ротову порожнину. До цього виду терапевтичних інструментів належать: кламерні щипці, різні рамки і клампи, пробійники.

 3. Матриці. Ці стоматологічні інструменти терапевта спрямовані на забезпечення швидкої та якісної реставрації стінок зуба в разі значного пошкодження карієсом або відколів. Матриці стоматологічні дають змогу легко сформувати гладку зубну поверхню, а також захистити сусідні зуби і простір між ними від потрапляння на них пломбувальних матеріалів.

 4. Штопфер. Це недорогі матеріали для моделювання і правильного розподілу пломб.

 5. Інструменти для полірування зубів. Їх використання дає змогу ідеально згладити гострі краї готової пломби або емалі. За допомогою них можна відполірувати емаль, що зі свого боку запобігає розмноженню бактерій і відкладанню зубного каменю.

 6. Клампи стоматологічні. Використовуються для ізолювання зубів. Кожен кламер має певну форму і пронумерований. Застосовується спільно з кофердамом.

 7. Клини. Використовуються разом із матрицями в таких випадках:

 • створення проміжку між областями, що реставруються;

 • фіксація матриць і забезпечення їх правильного прилягання до поверхонь відновлюваного зуба.

Інструменти для терапевтичної стоматології: великий вибір в Miller Dental

Наш каталог порадує клієнтів, всі терапевтичні та хірургічні стоматологічні інструменти, а також лампи для відбілювання зубів мають високу якість і доступні ціни. Фахівці Miller Dental допоможуть підібрати необхідні товари для терапевта-стоматолога й оперативно оформити замовлення оптом чи вроздріб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner