Кошик
268 відгуків
Miller Dental - Стоматологічне обладнання та інструменти
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Матеріал
Виробник
Країна виробник
Контакти
Miller Dental - Стоматологічне обладнання та інструментиАндрій
Івано-Франківськ, Україна
+380 (68) 688-65-78
Андрій
+380 (96) 862-22-52
Юрій
https://m.me/MillerStomat+380686886578+380686886578+380686886578
+380 (68) 688-65-78
+380 (96) 862-22-52

Наконечники стоматологічні

Стоматологічні наконечники

Стоматологічний наконечник – це інструмент, який використовують для роботи зі стоматологічною установкою. Ці вироби кріпляться і передають швидкість обертання ріжучому елементу. Вибирають наконечники для стоматології з урахуванням конструктивних особливостей і функціональності агрегату. У нашому інтернет-магазині можна купити якісні прилади для стоматологічних кабінетів, інструменти терапевта стоматолога та хірургічний інструментарій за доступною ціною.

Виріб має відповідати приводу машини. При виборі деталі важливо знати, якого типу установка: електрична або пневматична.

Критерії вибору

Підбираючи стоматологічний наконечник, необхідно звертати увагу на такі критерії:

  1. Тип підшипника. Він може бути керамічним, металевим або повітряним. Деякі моделі мають регулювання тиску. 

  2. Розмір головки.

  3. Гігієнічність. Наконечник має бути з клапаном реверсу. Виріб має бути покритий матеріалом, який легко очищати і дезінфікувати.

  4. Ергономічність. Популярністю користуються стомат наконечники з підсвіткою, з низьким рівнем шуму і вібрації.

  5. Безпека. Щоб зуби не перегрівалися, має подаватися достатня кількість води. Ріжучий елемент має бути надійно зафіксований.

Основні види стоматологічних наконечників

Більшість сучасних моделей мають повітряно-водяну систему. Завдяки цьому відводиться зайве тепло і не допускається перегрівання. Зовнішнє охолодження практично не використовується.

Турбінний

Турбінні моделі дають можливість здійснювати ротаційні рухи при обертанні 400 об/хв. Ротор у рух приводить потік стисненого повітря. Насадка починає обертатися і її можна використовувати для чищення або препарування. Турбіна встановлена в корпусі. Щоб вона служила довго, за нею слід правильно доглядати. Необхідно регулярно її змащувати. Якщо не змащувати інструмент двічі на день, він швидко зноситься.

Прямий наконечник стоматологічний

Пневмо- або електродвигун запускає роботу прямого наконечника. Конструкція такого виробу змінена. Навіть невисокі обороти здатні забезпечити достатній тиск для роботи із зубом.

Кутовий

Наконечник стоматологічний для мікромотора приводить у рух електро- або пневмодвигун. Швидкість обертання кутового виробу набагато нижча, ніж у турбінного. Таку модель, як правило, використовують для роботи з вестибулярним, контактним або язиковим шаром. Для створення щілини, паза або розкриття каналів використовують варіанти з алмазними елементами або твердосплавними борами. Кутовий наконечник називають часто «мікромотором». Завдяки високій потужності виробу, його використовують для полірування пломб, ендодонтичної маніпуляції або для очищення дентину. Чим більший об'єм повітря, який надходить через рукав, тим вищий оборот наконечника.

Содоструйка

Модель, яка використовується для видалення не мінералізованих нальотів, лікування і чищення пародонтальних кишень. Содоструйка незамінна для під'ясневого полірування. Чистка відбувається шляхом піскоструминної обробки, використовують спеціальний абразивний порошок.

Де купити наконечник стоматологічний?

В інтернет-магазині Miller-Dental стоматологічні наконечники представлені у великому асортименті. У каталозі виключно високоякісні товари від перевірених виробників. У нашому магазині необхідне стоматологічне обладнання та комплектуючі до нього зможе знайти кожен клієнт. Штифти для зубів купити можна за доступною ціною. Усі товари представлені з фото і докладним описом технічних характеристик. У разі потреби можна звернутися по допомогу до співробітників магазинів. Гарантуємо швидке відправлення по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner